Lenovo LOQ 15AHP11 Ryzen 7 250/AI/16GB/SSD 1TB/15,3"/IPS/WQXGA/až180Hz/400nitů/RTX5060 8GB/RJ45/245W/bez OS/šedá
| PODĽA KATEGÓRIE: | Herná zóna / Notebooky | ||
|---|---|---|---|
| PODĽA KATEGÓRIE: | PC, notebooky, tablety / Notebooky / 15" | ||
| PODĽA VÝROBCU: | Lenovo / Notebooky / IdeaPad Y Series - výkonné, herné | ||
| Status | Akciový produkt | ||
| Kód: | LNC01023 | ||
| Part No.: | 83TN0037CK | ||
| EAN Kód: | 0199274947859 | ||
| Výrobca: |
Lenovo consumer , www |
||
| Váš obchodník: | Prosím, priháste sa! | ||
| Produkt manager: | Prosím, priháste sa! | ||
| Záruka pre firmy: | 24 mesiacov | ||
| Záruka pre fyz. os.: | 24 mesiacov | ||
| Dostupnosť produktu | Zistiť fyzický stav skladu | ||
Parametre
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Batéria - počet článkov (NTB): | Nespecifikováno |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Farba veka (NTB): | Šedá |
| GPSR: | Lenovo (Slovakia);Landererova 12,811 09,Bratislava,Slovakia;compliance@lenovo.com |
| Grafická karta (NTB): | Dedikovaná 8GB |
| Hmotnosť (NTB): | 2 - 2,5 kg |
| Konvertibilný display (NTB): | Ne |
| Lokalizácia: | CZ+SK |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 2560x1600 (WQXGA) |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| Operačný systém (NTB): | Bez OS |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 1 |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Procesor (NTB): | AMD Ryzen 7 |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| RJ45 (NTB): | Ano |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ne |
| Thunderbolt: | Ne |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 15" |
| Určení (NTB): | Herní |
| USB-C: | Ano |
| Veľkosť HDD (NTB): | 1 TB |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 16 GB |
| Vnútorná farba (NTB): | Šedá |
| Výrobca (NTB): | Lenovo |
| Zariadenie 2v1 (NTB): | Ne |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
Súvisiace produkty
Súvisiace produkty
Lenovo sluchátka CONS Bezdrátová Herní Legion H600 (šedá) (kód: 765967)
Lenovo CONS Bezdrátová Herní Sluchátka Legion H600 Legion H600 nabízí prémiový 2,4 GHz bezestrátový bezdrátový přijímač, zvuk turnajové úrovně, kabelové a magnetické kontaktní nabíjení a 3,5mm konektor pro bezproblémovou podporu více platforem
| SKLADOM : |
Nie
|
Stav skladu
Poslať info
- E-mobilita
- Ekologické produkty
- Elektronická evidencia tržieb
- Foto a video
- GSM telefóny
- Herná zóna
- Inteligentná domácnosť
- Káble, adaptéry a konektory
- Komponenty PC/Notebooky
- Monitory a projekčné zariadenia
- Pamäťové úložište, média CD/DVD/BR
- PC, notebooky, tablety
- Počítačové príslušenstvo
- Servery, storage a racky
- Sieťové prvky
- Služby
- Software
- Spotrebná elektronika
- Tlačiarne a kancelárske vybavenie
- Zábava
- Záložné zdroje (UPS) a prepäťové ochrany
- Zdravá výživa a gastro špeciality
- Obalové materiály
Prevádzková doba ALSO (po-pia)
Obchodné oddelenie
8:30 - 17:00Produktoví manažéri
8:30 - 17:00Pokladňa
8:30 - 17:00Reklamačné oddelenie
8:30 - 17:00Osobné odbery
8:30 - 17:00

Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Název produktu: LENOVO LOQ
Modelová řada: Lenovo LOQ 15AHP11
Typ / určení: 15,3" herní / AI notebook s Ryzenem 7 250, RTX 5060 8GB 115W, 16GB DDR5 a 1TB SSD, bez OS v základu.
Bundle: ne
Part Number: 83TN0037CK
Machine Type: 83TN
Použité materiály: Plastové PC-ABS šasi
Barva: Luna Grey = šedá (šedý interier)
Odolnost: ---
Chipset: AMD System-On-Chip platforma
Procesor: AMD Ryzen™ 7 250 (8-Cores / 16-Threads, 3.3 až 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3)
AI / kategorie: ANO / AI-Powered Gaming PC
NPU: ANO, integrované AMD Ryzen™ AI, až 16 TOPS
Grafika: NVIDIA GeForce RTX™ 5060 8GB GDDR7, Boost Clock 2497MHz, TGP 115W, 572 AI TOPS, DLSS 4, DirectX® 12 Ultimate
Operační paměť: 16GB (1x 16GB) SoDIMM DDR5-5600; 2x SoDIMM slot / 1x volný, 32GB max. (testovaných)
Úložiště: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Možnosti úložiště: 2x M.2 2280 PCIe® 4.0 sloty, 1x osazený, maximálně 2x 1TB M.2 2242 /každý (testovaných)
Čtečka paměťových karet: ne
Optická mechanika: ne
Optane paměť: ne
Displej: IPS, 15,3", WQXGA (2560x1600), 400 nitů, antireflexní 16:10, 1200 : 1, 100% sRGB, až 180Hz, 4x 89°pozorovací úhly, 92% AAR, NVIDIA® G-SYNC®, AMD FreeSync™, Advanced Optimus, TÜV Low Blue Light
Dotykový displej: ne
Kalibrace barev: ANO, X-Rite® factory color calibration
Webkamera: ANO, integrovaná nad displejem, 5.0MP, fixed focus, s elektronickou bezpečnostní krytkou "E-shutter"
Audio: HD Audio, Realtek® ALC3287 kodek, 2x 2W stereo reproduktory optimalizované s Nahimic Audio, duální mikrofon
Polohovací zařízení: touchpad, beztlačítkový, Mylar® povrch, multitouch, s podporou PTP, 75x120mm
Numerická klávesnice: ANO
Podsvícení klávesnice: ANO, 1-zónové RGB podsvícení
Rozložení kláves: CZ / SK rozložení
Speciální prvky, funkce, vlastnosti: AI Chip: LA1, porty na zadní straně
Čtečka otisků prstů: ne
Security chip: Firmware TPM 2.0 Enabled
Komunikace: Bluetooth 5.3, nemá WWAN
Sítě: 100/1000M on-board ethernet (via RJ-45), Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2
Porty, sloty, konektory: 2x USB-A (USB 5Gbps), 1x USB-A (USB 10Gbps), 1x USB-C® (USB4® 40Gbps) s funkcemi USB PD 65-100W a DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI® 2.1 (až 8K/60Hz), 1x audio combo-jack (3.5mm), 1x Ethernet (RJ-45), 1x Slim tip konektor napájení
Dockování: ne (245W napájení)
Operační systém: bez operačního systému
Baterie: integrovaná, 60Wh, Li-Ion, s podporou Rapid Charge PRO (až 50% kapacity za 30 minut nabíjení)
Výdrž na baterii: až 8,5 hodiny podle MobileMark® 30 (při 250 nitech), až 13,9 hodiny přehrávání lokálního videa (při 1080p a 150 nitech)
Napájení: 245W, Slim-TIP 3-PIN AC adaptér, 100-240V, 50-60Hz (součást balení)
Hmotnost: 2,10 kg
Rozměry: 344.9 x 254.83 x 20.9-23.25 mm
Záruka: 2 roky kurýrem nebo carry-in
Certifikace: ErP Lot 6/26, RoHS compliant, TÜV Rheinland® Low Blue Light (HW řešení)
OBRÁZEK MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER A NEMUSÍ NUTNĚ ZOBRAZOVAT AVIZOVANOU MODELOVOU KONFIGURACI
Krátký skript:
* LOQ 15 s Ryzenem 7 a RTX 5060 115 W – herní 15,3" notebook pro FHD/QHD hraní na 180Hz IPS panelu, připravený pro vlastní instalaci OS.
* 8jádrový Ryzen 7 250, 16GB DDR5, 1TB SSD, 5MP kamera a Wi-Fi 6 – vyvážená RTX 5060 konfigurace pro hráče a studenty.
Hlavní prodejní argumenty:
* CPU / AI: AMD Ryzen 7 250 (8C / 16T, 3,3–5,1 GHz, 8MB L2 / 16MB L3), AI-Powered Gaming PC, integrovaný Ryzen AI až 16 TOPS.
* GPU: NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7, Boost 2497 MHz, TGP 115 W, 572 AI TOPS – aktuální generace RTX pro FHD/QHD hraní a AI akceleraci.
* Paměť: 1× 16GB DDR5-5600 SODIMM, 2 sloty, dual-channel capable, max. 32GB – z výroby single-channel, možnost doplnit druhý modul.
* Úložiště: 1TB M.2 2242 PCIe 4.0x4 SSD; 2× M.2 slot (oba 2280, 4.0x4 a 4.0x2), podpora až 2× M.2 SSD, 2242 do 2TB každý.
* Displej: 15,3" WQXGA (2560×1600) IPS, 400 nitů, matný, 100% sRGB, 180 Hz, FreeSync, G-SYNC, Low Blue Light, tovární barevná kalibrace.
* Šasi a baterie: PC-ABS top/bottom, Luna Grey, 344,9 × 254,83 × 20,9–23,25 mm, od 2,1 kg, baterie 60Wh, AI čip LA1.
* Vstupy: 1-zónová RGB CZ/SK klávesnice, touchpad 75 × 120 mm, 5MP kamera s e-shutterem, 2× mikrofon, stereo 2×2W repro s Nahimic Audio.
* Konektivita: Wi-Fi 6 2×2 + BT 5.3, RJ-45 1GbE, 2× USB-A 5Gb/s, 1× USB-A 10Gb/s, 1× USB-C USB4 40Gb/s (PD 65–100W, DP 1.4), HDMI 2.1 (8K/60), combo jack, Slim Tip napájení, 245W adaptér.
* OS a záruka: bez OS, bez bundle SW; 2Y Courier/Carry-in, „Included Upgrade: None“.
* Certifikace: ErP Lot 6/26, RoHS, TÜV Low Blue Light (HW).
Cílové segmenty a use-cases:
* Hráči, kteří chtějí LOQ s RTX 5060 115 W, 16GB RAM a už z výroby 1TB SSD, ale OS řeší vlastní licencí / firemním imagí.
* Studenti a power-users kombinující hraní, studium/práci a multimédia, kteří využijí 15,3" 2.5K 180Hz panel a velké úložiště.
* Firemní zákazníci / gaming kluby, kteří chtějí standardizovat vlastní image (bez OS) a ocení možnost snadno rozšířit RAM a SSD.
Konkurence v rámci portfolia (rozdíl vůči 83TN0037CK):
* LOQ 15AHP11 83TN0030CK (stejný CPU/GPU, 16GB/512GB, Win 11 Home, FHD+ 165Hz; 0037CK = 1TB SSD, 2.5K 180Hz, bez OS).
* LOQ Essential 15ARP11 RTX 5050 (essential šasi, RTX 5050 65 W, FHD 144Hz, levnější; 0037CK = vyšší RTX 5060 115 W a QHD-class panel).
* Legion 5 15AGP11/15IPH11 OLED (herní hi-end s OLED 2.5K 165Hz, 32GB/1TB; 0037CK = levnější IPS 2.5K 180Hz, 16GB/1TB).
Pozicování:
* LOQ 15AHP11 83TN0037CK je vyšší LOQ konfigurace pro zákazníky, kteří chtějí RTX 5060 115 W, 2.5K 180Hz IPS a 1TB SSD, ale preferují vlastní OS/image – stojí nad „Home“ modelem 83TN0030CK (FHD+ 165Hz, 512GB + Win), a pod Legion 5 OLED variantami.
Stránky o produkte:
https://psref.lenovo.com/l/Detail/LOQ_15AHP11?M=83TN0037CK
Súvisiace produkty