Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 15IPH11 83UL0043CK EXHPT
| PODĽA KATEGÓRIE: | PC, notebooky, tablety / Notebooky / 14" | ||
|---|---|---|---|
| PODĽA VÝROBCU: | Lenovo / Notebooky / IdeaPad U Series - ultraprenosné / IP FLEX 5 a IP 5 2-in-1 = stylové, dotykové, konvertibilní | ||
| Status | Akciový produkt | ||
| Kód: | LNC01225 | ||
| Part No.: | 83UL0043CK | ||
| EAN Kód: | |||
| Výrobca: |
Lenovo consumer |
||
| Váš obchodník: | Prosím, priháste sa! | ||
| Produkt manager: | Prosím, priháste sa! | ||
| Záruka pre firmy: | 24 mesiacov | ||
| Záruka pre fyz. os.: | 24 mesiacov | ||
| Dostupnosť produktu | Zistiť fyzický stav skladu | ||
Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 15IPH11 83UL0043CK EXHPT
IdeaPad 5 2-in-1 15IPH11 83UL0043CK CORE_U5_322_2.5G_6C_6T 16GB 512GB 15.3_WUXGA_GL_400N_MT_G Windows 11 COSMIC_BLUE NO_POWER_ADAPTER NO_MOUSE LENOVO_LINEAR_PEN_CB
Název produktu: LENOVO IDEAPAD
Parametre
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Batéria - počet článkov (NTB): | Nespecifikováno |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ano |
| Dotykový displej (NTB): | Ano |
| Farba veka (NTB): | Šedá |
| GPSR: | Lenovo (Slovakia);Landererova 12,811 09,Bratislava,Slovakia;compliance@lenovo.com |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Hmotnosť (NTB): | Do 1,5 kg |
| Konvertibilný display (NTB): | Ano |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1200 (WUXGA) |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ne |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Home |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Provedení (NTB): | Konvertibilní |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ne |
| Thunderbolt: | Ne |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Typ displeja (NTB): | Lesklý |
| Typ panelu (NTB): | OLED |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 14" |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| USB-C: | Ano |
| Veľkosť HDD (NTB): | 512 GB |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 16 GB |
| Vnútorná farba (NTB): | Šedá |
| Výrobca (NTB): | Lenovo |
| Zariadenie 2v1 (NTB): | Ano |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
Stav skladu
Poslať info
- E-mobilita
- Ekologické produkty
- Elektronická evidencia tržieb
- Foto a video
- GSM telefóny
- Herná zóna
- Inteligentná domácnosť
- Káble, adaptéry a konektory
- Komponenty PC/Notebooky
- Monitory a projekčné zariadenia
- Pamäťové úložište, média CD/DVD/BR
- PC, notebooky, tablety
- Počítačové príslušenstvo
- Servery, storage a racky
- Sieťové prvky
- Služby
- Software
- Spotrebná elektronika
- Tlačiarne a kancelárske vybavenie
- Zábava
- Záložné zdroje (UPS) a prepäťové ochrany
- Zdravá výživa a gastro špeciality
- Obalové materiály
ALSO Technology Slovakia s. r. o.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales.sk@also.com
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk
Prevádzková doba ALSO (po-pia)
Obchodné oddelenie
8:30 - 17:00Produktoví manažéri
8:30 - 17:00Pokladňa
8:30 - 17:00Reklamačné oddelenie
8:30 - 17:00Osobné odbery
8:30 - 17:00
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 15IPH11 83UL0043CK EXHPT
IdeaPad 5 2-in-1 15IPH11 83UL0043CK CORE_U5_322_2.5G_6C_6T 16GB 512GB 15.3_WUXGA_GL_400N_MT_G Windows 11 COSMIC_BLUE NO_POWER_ADAPTER NO_MOUSE LENOVO_LINEAR_PEN_CB
Název produktu: LENOVO IDEAPAD 5 2-in-1
Modelová řada: Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 14AKP10
Typ / určení: konvertibilní )360° otočné panty), 14" notebook s dotykovým displejem na platformě AMD z kategorie AI Copilot+
Bundle: ne
Part Number: 83KT001NCK
Machine Type: 83KT
Použité materiály: kovový = hliníkový kryt displeje + plastové PC-ABS šasi +40% skleněných vláken
Barva: Luna Grey = šedá (šedý interier)
Odolnost: MIL-STD-810H military test (splněno 21 testovaných položek)
Chipset: AMD System-on-Chip platforma
Procesor: AMD Ryzen™ AI 5 340 (6-Cores / 12-Threads, 2.0 až 4.8GHz, 6MB L2 / 16MB L3)
AI / kategorie: ANO, Copilot+ PC
NPU: integrované AMD Ryzen™ AI, až 50 TOPS
Grafika: integrovaná na chipsetu = AMD Radeon™ 840M Graphics, DirectX® 12
Operační paměť: 16GB on-board LPDDR5x-7500; nemá SoDIMM sloty = nelze měnit
Úložiště: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Možnosti úložiště: 1x M.2 PCIe® 4.0 x4 SSDslot (osazený), maximálně 1TB M.2 2242 SSD (testovaných)
Čtečka paměťových karet: ANO, microSD Card Reader
Optická mechanika: ne
Optane paměť: ne
Displej: OLED, 14", WUXGA (1920x1200), skleněný, 400 nitů (SDR typických), až 500 nitů (HDR max.), lesklý, 16:10, 100tis : 1, 100% DCI-P3, 60Hz, 4x 85°pozorovací úhly, DisplayHDR™ True Black 500, TÜV Low Blue Light (HW)
Dotykový displej: ANO, GF2 nebo OGM 10-point multitouch, s podporou použití dotykového pera (součást balení)
Kalibrace barev: ne
Webkamera: ANO, integrovaná nad displejem, FHD 1080p + IR, fixed focus, s bezpečnostní krytkou
Audio: HD Audio, Realtek® ALC3287 kodek, 2x 2W stereo reproduktory optimalizované pro Dolby Atmos®, duální mikrofon
Polohovací zařízení: touchpad, beztlačítkový, Mylar® povrch, multitouch, s podporou PTP, 75x120mm; stylus Lenovo® Digital Pen 2 (součást balení)
Numerická klávesnice: ne
Podsvícení klávesnice: ANO
Rozložení kláves: CZ / SK rozložení
Speciální prvky, funkce, vlastnosti: IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje), 360° otočné panty na konvertibilní mody: Laptop, tent, stand, a tablet
Security chip: Microsoft® Pluton TPM 2.0
Komunikace: microSD Card Reader, Bluetooth 5.4, nemá WWAN
Sítě: Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2, nemá on-board ethernet
Porty, sloty, konektory: 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) = Always On, 2x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) s USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI® 1.4b, 1x audio combo jack (3.5mm), 1x microSD card reader
Dockování: ANO, via USB-C® port, dockovací stanicí s napájecím výkonem 65W a více
Operační systém: Windows® 11 Home, licencováno na CZ/SK/ENG mutaci
Baterie: integrovaná, 57Wh, Li-Ion, s podporou Rapid Charge Boost (až 2 hodiny provozu po 15ti minutách nabíjení)
Výdrž na baterii: až 19 hodin přehrávání lokálního videa (při 1080p a 150 nitech), až 12,5 hodiny práce podle MobileMark® 30 (při 250nitech)
Napájení: 65W, USB-C® (3-PIN) adaptér, s podporou PD 3.0, 100-240V, 50-60Hz (součást balení)
Hmotnost: 1,5 kg
Rozměry: 313 x 227 x 17.5 mm
Záruka: 2 roky kurýrem nebo carry-in
Certifikace: ENERGY STAR® 8.0, EPEAT™ Gold Registered, ErP Lot 6 / 26, RoHS compliant, TÜV Rheinland® Low Blue Light (HW řešení)
OBRÁZEK MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER A NEMUSÍ NUTNĚ ZOBRAZOVAT AVIZOVANOU MODELOVOU KONFIGURACI