Lenovo IdeaPad Slim 3 15IWC11 83RR00MLCK EXHPT
| PODĽA KATEGÓRIE: | PC, notebooky, tablety / Notebooky / 15" | ||
|---|---|---|---|
| PODĽA VÝROBCU: | Lenovo / Notebooky / IdeaPad G Series - pre študentov a domácnosti | ||
| Status | Akciový produkt | ||
| Kód: | LNC01227 | ||
| Part No.: | 83RR00MLCK | ||
| EAN Kód: | |||
| Výrobca: |
Lenovo consumer |
||
| Váš obchodník: | Prosím, priháste sa! | ||
| Produkt manager: | Prosím, priháste sa! | ||
| Záruka pre firmy: | 24 mesiacov | ||
| Záruka pre fyz. os.: | 24 mesiacov | ||
| Dostupnosť produktu | Zistiť fyzický stav skladu | ||
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IWC11 83RR00MLCK EXHPT
IdeaPad Slim 3 15IWC11 83RR00MLCK CORE_5_320_1.5G_6C_6T 16GB 512GB 15.3_WUXGA_AG_400N Windows 11 LUNA_GREY NO_POWER_ADAPTER NO_MOUSE
Název produktu: LENOVO IDEAPAD SLIM 3i
Modelová řada: Lenov
Parametre
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Batéria - počet článkov (NTB): | Nespecifikováno |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ano |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Farba veka (NTB): | Šedá |
| GPSR: | Lenovo (Slovakia);Landererova 12,811 09,Bratislava,Slovakia;compliance@lenovo.com |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Hmotnosť (NTB): | 1,5 - 2 kg |
| Konvertibilný display (NTB): | Ne |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1080 (FHD) |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Home |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Počet USB portov (NTB): | 3 |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Podpora AI (NTB): | Ne |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Procesor (NTB): | Intel Core i3 |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ne |
| Thunderbolt: | Ne |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 15" |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| USB-C: | Ano |
| Veľkosť HDD (NTB): | 512 GB |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 8 GB |
| Vnútorná farba (NTB): | Šedá |
| Výrobca (NTB): | Lenovo |
| Zariadenie 2v1 (NTB): | Ne |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
Stav skladu
Poslať info
- E-mobilita
- Ekologické produkty
- Elektronická evidencia tržieb
- Foto a video
- GSM telefóny
- Herná zóna
- Inteligentná domácnosť
- Káble, adaptéry a konektory
- Komponenty PC/Notebooky
- Monitory a projekčné zariadenia
- Pamäťové úložište, média CD/DVD/BR
- PC, notebooky, tablety
- Počítačové príslušenstvo
- Servery, storage a racky
- Sieťové prvky
- Služby
- Software
- Spotrebná elektronika
- Tlačiarne a kancelárske vybavenie
- Zábava
- Záložné zdroje (UPS) a prepäťové ochrany
- Zdravá výživa a gastro špeciality
- Obalové materiály
ALSO Technology Slovakia s. r. o.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales.sk@also.com
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk
Prevádzková doba ALSO (po-pia)
Obchodné oddelenie
8:30 - 17:00Produktoví manažéri
8:30 - 17:00Pokladňa
8:30 - 17:00Reklamačné oddelenie
8:30 - 17:00Osobné odbery
8:30 - 17:00
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IWC11 83RR00MLCK EXHPT
IdeaPad Slim 3 15IWC11 83RR00MLCK CORE_5_320_1.5G_6C_6T 16GB 512GB 15.3_WUXGA_AG_400N Windows 11 LUNA_GREY NO_POWER_ADAPTER NO_MOUSE
Název produktu: LENOVO IDEAPAD SLIM 3i
Modelová řada: Lenovo IdeaPad Slim 3 15IAN8
Typ / určení: mainstreamový 15" notebook na platformě INTEL, pro běžnou konzumaci multimediálního obsahu
Bundle: ne
Part Number: 82XB00DYCK
Machine Type: 82XB
Použité materiály: kovový = hliníkový kryt displeje a plastové PC-ABS šasi
Barva: Luna Grey = šedá (šedý interier)
Odolnost: MIL-STD-810H military test (20 testovaných položek)
Chipset: Intel® System-on-Chip platforma
Procesor: Intel® Core™ i3-N305 (8-Cores / 8-Threads, Max Turbo až 3.8GHz, 6MB)
AI / kategorie: ne
NPU: ne
Grafika: integrovaná na chipsetu = Intel® UHD Graphics, DirectX® 12.1
Operační paměť: 8GB on-board LPDDR5-4800, nemá SoDIMM sloty = nelze měnit
Úložiště: 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Možnosti úložiště: 1x M.2 PCIe® 3.0 x4 slot (osazený), 512GB M.2 2242 SSD max. (testovaných)
Čtečka paměťových karet: ANO, SD Card Reader
Optická mechanika: ne
Optane paměť: ne
Displej: IPS, 15,6", FHD (1920x1080), 300 nitů, Antireflexní, 16:9, 800 : 1, 45% NTSC, 4x 85°pozorovací úhly
Dotykový displej: ne
Kalibrace barev: ne
Webkamera: ANO, integrovaná nad displejem, HD 720p, fixed focus, s bezpečnostní krytkou
Audio: HD Audio, 2x 1,5W stereo reproduktory optimalizované na Dolby Audio™, duální mikrofon
Polohovací zařízení: touchpad, beztlačítkový, Mylar® povrch, multitouch, s podporou PTP, 69x104mm
Numerická klávesnice: ANO
Podsvícení klávesnice: ANO
Rozložení kláves: CZ / SK rozložení
Speciální prvky, funkce, vlastnosti: ---
Čtečka otisků prstů: ne
Security chip: Firmware TPM 2.0 Enabled
Komunikace: SD Card Reader, Bluetooth 5.2, nemá WWAN
Sítě: Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2, nemá on-board ethernet
Porty, sloty, konektory: 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), 1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) s funkcemi USB PD a DisplayPort™ 1.2, 1x HDMI® 1.4, 1x audio combo jack (3.5mm), 1x Card reader, 1x konektor napájení
Dockování: ANO, via USB-C®, dockem s napájecím výkonem 65W a více
Operační systém: Windows® 11 Home, licencováno na CZ/SK/ENG jazykovou mutaci
Baterie: integrovaná, 47Wh, Li-Ion, s podporou Rapid Charge Boost (až 2 hodiny provozu po 15ti minutách nabíjení)
Výdrž na baterii: až 8 hodin provozu podle MobileMark® 2018 (při 200nitech), až 11,7 hodiny přehrávání lokálního videa (při 1080p a 150 nitech)
Napájení: 65W, Round Tip (3-pin) AC adaptér, 100-240V, 50-60Hz (součást balení)
Hmotnost: 1,55 kg
Rozměry: 359.3 x 235 x 17.9 mm
Záruka: 2 roky kurýrem nebo carry-in
Certifikace: ENERGY STAR® 8.0, EPEAT™ Silver Registered, ErP Lot 6 / 26, RoHS compliant, TÜV Rheinland® Low Blue Light (SW řešení)
OBRÁZEK MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER A NEMUSÍ NUTNĚ ZOBRAZOVAT AVIZOVANOU MODELOVOU KONFIGURACI