Lenovo IdeaPad Slim 5 15Q8Y11 83RL001ACK EXTRIO
| PODĽA KATEGÓRIE: | PC, notebooky, tablety / Notebooky / 15" | ||
|---|---|---|---|
| PODĽA VÝROBCU: | Lenovo / Notebooky / IdeaPad U Series - ultraprenosné | ||
| Status | Akciový produkt | ||
| Kód: | LNC01248 | ||
| Part No.: | 83RL001ACK | ||
| EAN Kód: | |||
| Výrobca: |
Lenovo consumer |
||
| Váš obchodník: | Prosím, priháste sa! | ||
| Produkt manager: | Prosím, priháste sa! | ||
| Záruka pre firmy: | 24 mesiacov | ||
| Záruka pre fyz. os.: | 24 mesiacov | ||
| Dostupnosť produktu | Zistiť fyzický stav skladu | ||
Lenovo IdeaPad Slim 5 15Q8Y11 83RL001ACK EXTRIO
IdeaPad Slim 5 15Q8Y11 83RL001ACK SD_X2P-42-100_4.04G_6C_6T 16GB 512GB 15.3WQXGA_OLED_GL500N165_HDRP3 Win 11 Home CLOUD_GREY NO_POWER_ADAPTER
Produkt: LENOVO IDEAPAD SLIM 5
Modelová řada: IdeaP
Parametre
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Batéria - počet článkov (NTB): | Nespecifikováno |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ano |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Farba veka (NTB): | Zelená |
| GPSR: | Lenovo (Slovakia);Landererova 12,811 09,Bratislava,Slovakia;compliance@lenovo.com |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Hmotnosť (NTB): | Do 1,5 kg |
| Konvertibilný display (NTB): | Ne |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 2560x1600 (WQXGA) |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ne |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Podpora AI (NTB): | Ne |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Procesor (NTB): | AMD Ryzen 7 |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| RJ45 (NTB): | Ne |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ne |
| Thunderbolt: | Ne |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Typ displeja (NTB): | Lesklý |
| Typ panelu (NTB): | OLED |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 15" |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| USB-C: | Ano |
| Veľkosť HDD (NTB): | 1 TB |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 16 GB |
| Vnútorná farba (NTB): | Zelená |
| Výrobca (NTB): | Lenovo |
| Zariadenie 2v1 (NTB): | Ne |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
Stav skladu
Poslať info
- E-mobilita
- Ekologické produkty
- Elektronická evidencia tržieb
- Foto a video
- GSM telefóny
- Herná zóna
- Inteligentná domácnosť
- Káble, adaptéry a konektory
- Komponenty PC/Notebooky
- Monitory a projekčné zariadenia
- Pamäťové úložište, média CD/DVD/BR
- PC, notebooky, tablety
- Počítačové príslušenstvo
- Servery, storage a racky
- Sieťové prvky
- Služby
- Software
- Spotrebná elektronika
- Tlačiarne a kancelárske vybavenie
- Zábava
- Záložné zdroje (UPS) a prepäťové ochrany
- Zdravá výživa a gastro špeciality
- Obalové materiály
ALSO Technology Slovakia s. r. o.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales.sk@also.com
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk
Prevádzková doba ALSO (po-pia)
Obchodné oddelenie
8:30 - 17:00Produktoví manažéri
8:30 - 17:00Pokladňa
8:30 - 17:00Reklamačné oddelenie
8:30 - 17:00Osobné odbery
8:30 - 17:00
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Lenovo IdeaPad Slim 5 15Q8Y11 83RL001ACK EXTRIO
IdeaPad Slim 5 15Q8Y11 83RL001ACK SD_X2P-42-100_4.04G_6C_6T 16GB 512GB 15.3WQXGA_OLED_GL500N165_HDRP3 Win 11 Home CLOUD_GREY NO_POWER_ADAPTER
Produkt: LENOVO IDEAPAD SLIM 5
Modelová řada: IdeaPad Slim 5 15ARP10
Použité materiály: celokovové = hliníkové šasi
Barva: Seafoam Green = zelená (zelený interier)
Part number: 83J3001CCK
Model type: 83J3
Chipset: AMD System-On-Chip Platform
Procesor: AMD Ryzen™ 7 7735HS (8-Cores / 16-Threads, 3.2 až 4.75GHz, 4MB L2 / 16MB L3)
Paměť/volný slot: 16GB LPDDR5x-6400 soldered to systemboard, nemá SoDIMM slot
Úložiště: SSD, 1TB M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Možnosti úložiště: až 2x drive, M.2 2242 SSD ^ M.2 2280 SSD (1TB max)
Čtečka paměťových karet: ANO, microSD card reader
Optická mechanika: bez mechaniky
Grafika: integrovaná na chipsetu = AMD Radeon™ 680M Graphics
Displej: OLED, 15,1", WQXGA (2560x1600), 500nitů, lesklý, 165Hz, 100% DCI-P3, 16:10, 100.000:1, 4x 89° pozorovací úhly, TÜV Low Blue Light (HW řešení), DisplayHDR™ True Black 600
Dotykový displej: ne
Kalibrace barev: ne
Webkamera: ANO, integrovaná nad displejem, FHD 1080p + IR, ToF Sensor, fixed focus, s bezpečnostní krytkou
Audio: HD Audio, stereo reproduktory 2x 2W optimalizované pro Dolby® Audio™, duální mikrofon, 3.5mm audio combo-jack
Polohovací zařízení: touchpad, beztlačítkový, skleněný, multitouch s podporou PTP, 80x135mm
Numerická klávesnice: ne
Podsvícená klávesnice: ANO
Rozložení klávesnice: CZ / SK
Čtečka otisku prstů: ne
Bezpečnostní chip: Microsoft® Pluton TPM 2.0
Komunikace: Bluetooth 5.23, media card reader, nemá WWAN
Síť: nemá on-board ethernet, Wi-Fi® 6, 802.11ax 2x2
Porty: 2x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1) z toho 1x Always On, 2x USB-C® (USB 10Gbps / USB 3.2 Gen 2) s funkcemi USB PD 3.0 a DisplayPort™ 1.4, 1x HDMI® 2.1 (až 4K/60Hz), 1x audio combo jack (3.5mm), 1x microSD card reader
Dockování: ANO, via USB-C konektor s dockem napájecím výkonem 65W a více
Operační systém: Windows® 11 Home, licencováno na CZ/SK/ENG mutaci
Baterie: integrovaná, 70Wh s podporou Rapid Charge Boost (až 2 hodiny práce za 15 minut nabíjení)
Výdrž baterie: až 21,4 hodiny přehrávání lokálního videa 1080p při 150 nitech
Napájení. 65W USB-C® slim wall-mount adaptér, podpora PD 3.0, 100-240V, 50-60Hz
Hmotnost: 1,49 kg
Rozměry: 339.33 x 236 x 15.6 mm
Záruka: 2 roky kurýrem nebo carry-in + 3. rok zdarma po registraci na https://www.lenovo.cz/3roky/
Certifikace: ENERGY STAR® 8.0, EPEAT™ Gold Registered, ErP Lot 6 / 26, RoHS compliant, TÜV Rheinland® Low Blue Light (HW řešení), TÜV Rheinland® Flicker Free, prošel military testem MIL-STD-810H (21 testů)
Obrázek má pouze informativní charakter a nemusí nutně zobrazovat avizovaný model.