Lenovo ThinkBook 16 G9 IPL Ultra 5 325/16GB/512GB SSD/16" WUXGA/3y Carry-in/Win11 Pro/šedá
| PODĽA KATEGÓRIE: | PC, notebooky, tablety / Notebooky / 16" | ||
|---|---|---|---|
| PODĽA VÝROBCU: | Lenovo / Notebooky / ThinkBook / ThinkBook 16 | ||
| Status | Novinka | ||
| Kód: | LNM01283 | ||
| Part No.: | 21UR002KCK | ||
| EAN Kód: | 199274746308 | ||
| Výrobca: |
Lenovo commercial , www |
||
| Váš obchodník: | Prosím, priháste sa! | ||
| Produkt manager: | Prosím, priháste sa! | ||
| Záruka pre firmy: | 12 mesiacov | ||
| Záruka pre fyz. os.: | 12 mesiacov | ||
| Dostupnosť produktu | Zistiť fyzický stav skladu | ||
VÝKON
Procesor : Intel Core™ Ultra 5 325, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4.5GHz, 12MB Intel® Smart Cache
AI PC kategorie : Copilot+ PC
NPU : Až 47 TOPS
Grafika : Integrovaná Intel® Graphics
Čipset : Intel® SoC Platform
Paměť : 1x 16GB SODIMM DDR5
Parametre
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ano |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Farba veka (NTB): | Šedá |
| GPSR: | Lenovo (Slovakia);Landererova 12,811 09,Bratislava,Slovakia;compliance@lenovo.com |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Hmotnosť (NTB): | 2 - 2,5 kg |
| Konvertibilný display (NTB): | Ne |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 1920x1200 (WUXGA) |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Počet USB portov (NTB): | 4 |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Procesor (NTB): | Intel Ultra 5 |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| RJ45 (NTB): | Ano |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ano |
| Thunderbolt: | Ano |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Typ displeja (NTB): | Matný |
| Typ panelu (NTB): | IPS |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 16" |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| USB-C: | Ano |
| Veľkosť HDD (NTB): | 512 GB |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 16 GB |
| Vnútorná farba (NTB): | Šedá |
| Výrobca (NTB): | Lenovo |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 3 roky NBD onsite |
Stav skladu
Poslať info
- E-mobilita
- Ekologické produkty
- Elektronická evidencia tržieb
- Foto a video
- GSM telefóny
- Herná zóna
- Inteligentná domácnosť
- Káble, adaptéry a konektory
- Komponenty PC/Notebooky
- Monitory a projekčné zariadenia
- Pamäťové úložište, média CD/DVD/BR
- PC, notebooky, tablety
- Počítačové príslušenstvo
- Servery, storage a racky
- Sieťové prvky
- Služby
- Software
- Spotrebná elektronika
- Tlačiarne a kancelárske vybavenie
- Zábava
- Záložné zdroje (UPS) a prepäťové ochrany
- Zdravá výživa a gastro špeciality
- Obalové materiály
ALSO Technology Slovakia s. r. o.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales.sk@also.com
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk
Prevádzková doba ALSO (po-pia)
Obchodné oddelenie
8:30 - 17:00Produktoví manažéri
8:30 - 17:00Pokladňa
8:30 - 17:00Reklamačné oddelenie
8:30 - 17:00Osobné odbery
8:30 - 17:00
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
VÝKON
Procesor : Intel Core™ Ultra 5 325, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4.5GHz, 12MB Intel® Smart Cache
AI PC kategorie : Copilot+ PC
NPU : Až 47 TOPS
Grafika : Integrovaná Intel® Graphics
Čipset : Intel® SoC Platform
Paměť : 1x 16GB SODIMM DDR5-5600
Paměťové sloty : Dva DDR5 SODIMM sloty, podpora dual-channel
Maximální paměť : Až 64GB DDR5-5600
Úložiště : 512GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe®
Sloty pro úložiště : Dva M.2 sloty
M.2 2242 PCIe® 4.0 x4
M.2 2280 PCIe® 4.0 x4
Maximální kapacita úložiště : Až dva disky, 2x M.2 SSD
M.2 2242 SSD až 2TB
M.2 2280 SSD až 2TB
Čtečka karet : SD čtečka karet
Audio čip : High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3287 kodek
Reproduktory : Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Audio™
Mikrofon : 2x, Array
Kamera : FHD 1080p + IR Hybridní s krytkou
Baterie : 48Wh
Napájecí adaptér : 65W USB-C® (3-pin)
Speciální funkce : Modern Standby
DESIGN
Displej : 16" WUXGA (1920x1200) IPS, 400 nitů, antireflexní, 45% NTSC, 60Hz
Dotykový displej : Ne
Poměr obrazovky k tělu : 90%
Barevná kalibrace : Ne
Pero : Nepodporováno
Klávesnice : Podsvícená, česká / slovenská
Touchpad : Beztlačítkový Mylar® multi-touch touchpad, podpora Precision TouchPad (PTP), 75 x 120 mm
Rozměry (ŠxHxV) : 356 x 253.5 x 17.5 mm
Váha : 1.7 kg
Barva : Arctic Grey
Materiál : Hliník (horní část), PC-ABS (spodní část)
Povrchová úprava : Anodizovaný pískovaný povrch (horní část), textura (spodní část)
SOFTWARE
Operační systém : Windows® 11 Pro, český / slovenský / anglický
Předinstalovaný software : Zkušební verze Office
KONEKTIVITA
WLAN + Bluetooth : Wi-Fi® 7, 802.11be 2x2 + BT5.4
WWAN : Nepodporováno
Ethernet : 100/1000M (RJ-45)
Standardní porty :
1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
1x USB-A (USB 5Gbps)
2x Thunderbolt™ 4, s USB PD 45-65W a DisplayPort™ 2.1
1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
1x kombinovaný konektor sluchátka / mikrofon (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
1x SD čtečka karet
Dokování : Podpora různých dokovacích řešení přes Thunderbolt™
ZABEZPEČENÍ A OCHRANA SOUKROMÍ
Bezpečnostní čip : Diskrétní TPM 2.0
Fyzické zabezpečení : Kensington Nano Security Slot™, 2.5 x 6 mm
Čtečka otisků prstů : Dotyková, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení
Další zabezpečení : Krytka kamery
IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje)
SPRÁVA
Správa systému : bez vPro
SERVIS
Základní záruka : 1 rok, Courier nebo Carry-in
Rozšíření záruky : 3 roky Courier/Carry-in upgrade z 1 roku Courier/Carry-in (WHB, CPN)
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Dodávané příslušenství : Žádné
CERTIFIKACE
Ekologické certifikace : ENERGY STAR® 9.0
EPEAT™ Gold
ErP Lot 6/26
RoHS kompatibilní
TCO Certified, generace 10
Test odolnosti : Splňuje MIL-STD-810H
Další certifikace : TÜV Rheinland® Low Blue Light (softwarové řešení)
Stránky o produkte:
https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkBook_16_G9_IPL?M=21UR002KCK