MSI Stealth 16 AI+ B3WH-054CZ/Core Ultra 9 386H/32GB/1TB/RTX 5070 Ti, 12GB/16" QHD+240Hz OLED/Copilot+PC/Win11Pro
| PODĽA KATEGÓRIE: | Herná zóna / Notebooky | ||
|---|---|---|---|
| PODĽA KATEGÓRIE: | PC, notebooky, tablety / Notebooky / 16" | ||
| PODĽA VÝROBCU: | MSI / Notebooky / 15-16" | ||
| Status | Novinka | ||
| Kód: | MSI00316 | ||
| Part No.: | 9S7-263111-054 | ||
| EAN Kód: | |||
| Výrobca: |
MSI notebooky , www |
||
| Váš obchodník: | Prosím, priháste sa! | ||
| Produkt manager: | Prosím, priháste sa! | ||
| Záruka pre firmy: | 24 mesiacov | ||
| Záruka pre fyz. os.: | 24 mesiacov | ||
| Dostupnosť produktu | Zistiť fyzický stav skladu | ||
MSI Stealth 16 AI+ B3WH-054CZ/Core Ultra 9 386H/32GB/1TB/RTX 5070 Ti, 12GB/16" QHD+240Hz OLED/Copilot+PC/Win11Pro
Parametre
| Názov | Hodnota |
|---|---|
| Batéria - počet článkov (NTB): | 4 |
| Bezpečnostný chip (NTB): | Ano |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Čítačka pam.kariet (NTB): | Ne |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Farba veka (NTB): | Černá |
| GPSR: | MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTD.;Areal Slatina, Green Building, Tuřanka 115,627 00,Brno,Česká republika;cz-fae@msi.com |
| Grafická karta (NTB): | Dedikovaná 12GB |
| Hmotnosť (NTB): | 2 - 2,5 kg |
| Konvertibilný display (NTB): | Ne |
| Lokalizácia: | CZ+SK+ENG |
| Max. rozlíšenie LCD (NTB): | 2560x1600 (QHD+) |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| Operačný systém (NTB): | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Počet USB portov (NTB): | 3 |
| Počet voľných pamäťových slotov (NTB): | 0 |
| Podpora AI (NTB): | Ano |
| Podsvietená klávesnica (NTB): | Ano |
| Polohovacie zariadenie (NTB): | Touchpad |
| Procesor (NTB): | Intel Core Ultra 9 386H |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Replikátor portov (NTB): | Ne |
| RJ45 (NTB): | Ano |
| Sériový port (NTB): | Ne |
| SIM slot (NTB): | Ne |
| Snímač odtlačku prsta (NTB): | Ano |
| Thunderbolt: | Ano |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Typ displeja (NTB): | Lesklý |
| Typ panelu (NTB): | OLED |
| Uhlopriečka displeja (NTB): | 16" |
| Určení (NTB): | Herní |
| USB-C: | Ano |
| Veľkosť HDD (NTB): | 1 TB |
| Veľkosť pamäte (NTB): | 32 GB |
| Výrobca (NTB): | MSI |
| Zariadenie 2v1 (NTB): | Ne |
| Záruka firma/fyz.osoba (NTB): | 2 roky |
Stav skladu
Poslať info
- E-mobilita
- Ekologické produkty
- Elektronická evidencia tržieb
- Foto a video
- GSM telefóny
- Herná zóna
- Inteligentná domácnosť
- Káble, adaptéry a konektory
- Komponenty PC/Notebooky
- Monitory a projekčné zariadenia
- Pamäťové úložište, média CD/DVD/BR
- PC, notebooky, tablety
- Počítačové príslušenstvo
- Servery, storage a racky
- Sieťové prvky
- Služby
- Software
- Spotrebná elektronika
- Tlačiarne a kancelárske vybavenie
- Zábava
- Záložné zdroje (UPS) a prepäťové ochrany
- Zdravá výživa a gastro špeciality
- Obalové materiály
ALSO Technology Slovakia s. r. o.
Studená 5, 821 04 Bratislava
Slovenská republika
Obchodné oddelenie:
+421 2 48 200 500 | sales.sk@also.com
Fakturačné oddelenie:
+421 2 48 200 518 | faktury@swsd.sk
Reklamačné oddelenie:
+421 2 48 200 521 | rma@swsd.sk
Prevádzková doba ALSO (po-pia)
Obchodné oddelenie
8:30 - 17:00Produktoví manažéri
8:30 - 17:00Pokladňa
8:30 - 17:00Reklamačné oddelenie
8:30 - 17:00Osobné odbery
8:30 - 17:00
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
MSI Stealth 16 AI+ B3WH-054CZ/Core Ultra 9 386H/32GB/1TB/RTX 5070 Ti, 12GB/16" QHD+240Hz OLED/Copilot+PC/Win11Pro
MKT Spec Stealth 16 AI+ B3WH-054CZ
Chassis Color
Color ID1_O(BB)/Charcoal_Black-Black-Charcoal_Black-Charcoal_Black
Color_Website Charcoal Black
Chassis Material
A Side Metal
B Side Glass
C Side Metal
D Side Metal
Display
Screen Size 16
Resolution IPS-Level QHD+
LCD Features GLARE
Screen Touch Non-touch
Frame Rate 240Hz
Response Time Tr+Tf 1ms
Color Range 100% DCI-P3 typ.
Screen Size_Website 16"
Pixel_Website QHD+(2560x1600)
Frame Rate_Website 240Hz Refresh Rate
Color Range_Website 100% DCI-P3(Typical)
Display Type_Website OLED
Peak Brightness (HDR Value) VESA DisplayHDR™ True Black 600 Certified
Touch Feature_Website NA
Typical Brightness 360 nits
Typical Brightness Remark N/A
Eye Care Feature SGS Eye Care Display
CPU
CPU Type 16 CORE
CPU Core Name PANTHER LAKE
CPU Number Core Ultra 9 386H
CPU Basic Clock 2.1GHz
CPU Cores 16
NPU TOPS 50
CPU Core Name_Website N/A
CPU Number_Website Intel® Core™ Ultra 9 processor 386H with up to 50 NPU TOPS
CPU Number_Website For GC Intel® Core™ Ultra 9 processor 386H with up to 50 NPU TOPS
CPU Specification_Website 16 cores (4 P-cores + 8 E-cores + 4 Low Power E-cores), 16 threads, 18MB Intel® Smart Cache, Max Turbo Frequency 4.9 GHz
Intel Evo Certified N/A
Chipset
Chipsets N/A
Chipset SoC_Website Integrated SoC
Discrete Graphics
GPU1 Vendor NVIDIA
GPU1 MKT Name GeForce RTX5070 Ti
GPU1 Number RTX 5070 Ti
GPU1 MKT Name_Website NVIDIA® GeForce RTX™ 5070 Ti Laptop GPU powers advanced AI with 992 AI TOPS
GPU1 Boost Clock_Website 1995MHzx Up to Boost Clock 125W Maximum Graphics Power with Dynamic Boost. *May vary by scenario
GPU1 Remark_Website NA
CPU and GPU Combined Power
Combined Power_Website N/A
OverBoost Ultra Remark_Website N/A
Scenario Remark_Website N/A
Cooling
Thermal Cooler Boost
Fan 2
Fan Technology IntraFlow Fan
Pipe 3
Vapor Chamber NA
Video Memory
GPU1 VRAM Size 12GB
GPU1 VRAM Type GDDR7
Integrated Graphics
GPU1 Graphics_Website Intel® Graphics
Memory
Memory Size 16GB*2
Memory Module DDR5
Memory(Slot) Max Speed Up to DDR5-7200
Memory Form NA
Memory Remark_Website *The actual frequency will vary by memory combination and CPU capability.
Memory Slot and Max Capacity
Memory Max Speed Up to DDR5-7200
Memory Slot 2 Slots
Memory Max Capacity_Website Max 128GB
Storage
SSD Form Factor M.2-2280 M-KEY
SSD Size 1TB*1
SSD Interface NVMe SSD PCIe Gen4
SSD 2 Size N/A
SSD 2 Interface N/A
HDD size N/A
2.5" HDD_Website N/A
SSD Remark N/A
Storage Slot
SSD (NVMe PCIe Gen)_Website 2x M.2 SSD slot (NVMe PCIe Gen4)
HDD_Website N/A
Max Storage Capacity 4TB
LAN
LAN_Website 2.5 Gigabit Ethernet
LAN REALTEK/RTL8125BG-CG
RJ45 1x
Wi-Fi/ Bluetooth
WLAN/BT_Website Intel® Wi-Fi 7 BE213, Bluetooth v6
WLAN Version Wi-Fi 7+BT
WLAN/BT INTEL/BE213.NGWG.NV
USB Ports
Type-C (USB3.1 Gen2 / DP / Thunderbolt™3) N/A
Type-C (USB3.1 Gen2 / DP / Thunderbolt™3 optional) N/A
Type-C (USB3.2 Gen2 / DP / Thunderbolt™3) NA
Type-C (USB3.2 Gen1 / DP / Thunderbolt™3) N/A
Type-C (USB3.2 Gen2 / DP / Thunderbolt™3) with PD charging NA
Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™) NA
Thunderbolt™ 4 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.0) 2x
Thunderbolt™ 4 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.1) NA
Thunderbolt™ 4 (DisplayPort™) NA
Thunderbolt™ 5 (DisplayPort™/ Power Delivery 3.1) NA
Thunderbolt™ (DisplayPort™/ Power Delivery 3.0) NA
Type-C (USB4® / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0/ Thunderbolt™ 4 compatible) NA
Type-C (USB4® / DisplayPort™/ Power Delivery 3.1/ Thunderbolt™ 4 compatible) NA
Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0) NA
Type-C (USB3.2 Gen2 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.1) NA
Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort™/ Power Delivery 3.0) NA
Type-C (USB3.1 Gen1 / DisplayPort™) N/A
Type-C (USB3.2 Gen1 / DisplayPort™) NA
Type-C USB3.1 Gen2 N/A
Type-C USB3.2 Gen2 NA
Type-C USB3.2 Gen2 with PD charging NA
Type-C USB3.1 Gen1 N/A
Type-C USB3.2 Gen1 NA
Type-A USB3.1 Gen1 NA
Type-A USB3.2 Gen1 NA
Type-A USB3.1 Gen2 N/A
Type-A USB3.2 Gen2 2x
Type-C USB3.2 Gen2x2 NA
Type-A USB2.0 NA
USB3.2 Gen 2 Type-C(connect to computer) N/A
Card Reader
CardReader N/A
Smart Card Reader N/A
Video Ports
HDMI™ 1x HDMI™ 2.1 (8K @ 60Hz / 4K @ 120Hz)
DisplayPort NA
Mini Display Port NA
Keyboard
Keyboard Types_Website 4-Zone RGB Gaming Keyboard with Copilot Key
Keyboard Feature Smudge-resistant keyboard
Keyboard Keys 80KEYS
Key Travel 1.5
Keyboard Numeric No
Keyboard Color BLACK
Keyboard Language CS Nokr
Touchpad
Touchpad NA
WebCam
WebCam IR FHD type (30fps@1080p) with HDR & 3D Noise Reduction+ (3DNR+)
Audio Port
Audio Jack_Website 1x Mic-in/Headphone-out Combo Jack
Audio
Audio Speaker 2x 2W
Audio Woofer 2x 2W
Audio Mic Array Microphone
Audio Solution_Website Hi-Res Audio Ready, Nahimic 3 Audio Enhancer
Adapter
Adaptor 240W
Adaptor Input 90-264Vin
Adaptor Unit Weight (g) 570
Adaptor Type N/A
Power Cord Unit Weight (g) 195
Power Cord Type EU
S0/S0ix PD charging range 90W~100W
S4/S5 PD charging range 45W~100W
Adaptor Remark N/A
Battery
Battery Type 4CELLS/4S1P
Battery Cell_Website 4-Cell
Whrs 90 Whrs
Mah 5815 Mah
Battery Unit Weight (g) 322
Support Fast Charging N/A
Operating Systems
OS PROFESSIONAL(Windows 11 Pro NextGen Premium)
OS Type W11PNGP
OS_Website Windows 11 Pro
Copilot+ PC Certified Copilot+ PC
Microsoft Office
OS-Office_Website N/A
Dimension (WXDXH)
Dimension 354 x 246 x 16.65-19.99 mm
Dimension(Inches)_Website 13.94" x 9.69" x 0.66-0.79"
Weight (W/ Battery)
Weight 1.99 kg
Weight(lbs)_Website 4.39 lbs
Security
Security Type_Website Fingerprint Security, Firmware Trusted Platform Module(fTPM) 2.0, Kensington Lock, Secured-core PCs, Webcam Shutter
Certification
Certification Type_Website NA
Sustainability
EPEAT_Website N/A
TCO Certified NA
Energy Star 9.0 NA
Sensor
Fingerprint 1x
Ambient Light Sensor_Website N/A
Gyroscope_Website N/A
Accelerometer_Website N/A
Magnetometer_Website N/A
Proximity Sensor N/A
Adaptive Color Sensor N/A
NFC N/A
Warranty
Warranty 24M
Warranty_Website 2 years limited warranty
Additional Warranty N/A
Xbox Game Pass
Xbox Game Pass 2 Month Xbox Game Pass Essential included.
Xbox Game Pass Remark *Spec and bundle offer may vary by model and by country. Please refer to the final specification of the product purchased for Xbox Game Pass pre-installed details.
Accessory
Extra Bag N/A
Extra Mouse N/A
Remark
Remark 1_Website
Software
Software AI Noise Cancellation Pro, Discrete Graphics Mode, MSI AI Engine, MSI App Player, MSI Center, MSI Enterprise Support Tool (EST) > optional, Mystic Light, Nahimic 3, True Color
Model Info
Segment Name2 Stealth16AI+B
Segment Name Stealth
Series Name Gaming
Segment Name3 Stealth16AI+ B3WH
Extra Info
EOL Date
Barcode Info
UCC14
UPC
JAN
EAN 4711377448819
Stránky o produkte:
http://cz.msi.com/