SELEKCE SONY BRAVIA KD-75X80L GOOGLE TV
PODĽA KATEGÓRIE: Spotrebná elektronika / Televízory / Televízory
PODĽA VÝROBCU: Sony / Sony Bravia TV / 65 "<
Status
Kód: SNE00000
Part No.: KD75X80LAEP
EAN Kód: 4548736150409
Výrobca:
Sony spotřební elektronika , www
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
Záruka pre firmy: 24 mesiacov
Záruka pre fyz. os.: 24 mesiacov
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
Parametre
Názov Hodnota
Apple Airplay 2:  Ano
CI/CI+ slot (TV):  CI+
Ethernet LAN (TV):  Ano
Farba rámčeku (TV):  Černá
Frekvencia (TV):  50 Hz
HDMI počet (monitory, TV):  4
Herní funkce:  Neuvedeno
Hotelový mód (TV):  Ne
Operačný systém (TV):  Google TV
PIP/PAP (TV):  Ne
Počet USB portov (NTB):  2
Podpora 3D (TV):  Ne
Podpora DLNA (TV):  Ano
Podpora HDR:  HDR10
Podpora VESA (monitory, TV):  Ano
Podporované tunery (TV):  DVB-T, DVB-S2, DVB-T2, DVB-S
Rozlišení (TV):  3840x2160 (UHD)
Rozpětí úhlopříčky (TV):  75"
Technologie (TV):  LCD (LED podsvícení)
Trieda energetickej účinnosti (TV):  F
Tvar obrazovky (TV):  Rovná
Výkon reproduktorov (TV):  2x10 W