SELEKCE SONY BRAVIA XR77A95L GOOGLE TV
PODĽA KATEGÓRIE: Spotrebná elektronika / Televízory / Televízory
PODĽA VÝROBCU: Sony / Sony Bravia TV / 65 "<
Status
Kód: 446167
Part No.: XR77A95LPAEP
EAN Kód: 4548736151109
Výrobca:
Sony spotřební elektronika , www
Váš obchodník: Prosím, priháste sa!
Produkt manager: Prosím, priháste sa!
Záruka pre firmy: 24 mesiacov
Záruka pre fyz. os.: 24 mesiacov
Dostupnosť produktu  Zistiť fyzický stav skladu
Parametre
Názov Hodnota
Apple Airplay 2:  Ano
CI/CI+ slot (TV):  CI+
Ethernet LAN (TV):  Ano
Farba rámčeku (TV):  Černá
Frekvencia (TV):  100 Hz
HDMI počet (monitory, TV):  4
Herní funkce:  Neuvedeno
Hotelový mód (TV):  Ne
Operačný systém (TV):  Google TV
PIP/PAP (TV):  Ne
Počet USB portov (NTB):  2
Podpora 3D (TV):  Ne
Podpora DLNA (TV):  Ano
Podpora HDR:  HDR10
Podpora VESA (monitory, TV):  Ano
Podporované tunery (TV):  DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-S
Rozlišení (TV):  3840x2160 (UHD)
Rozpětí úhlopříčky (TV):  77"
Technologie (TV):  LCD (LED podsvícení)
Trieda energetickej účinnosti (TV):  E
Tvar obrazovky (TV):  Rovná
Výkon reproduktorov (TV):  2x10 W
Výrobca (TV):  Sony
Wi-Fi (TV):  Ano
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
ROZLIŠENÍ DISPLEJE (H X V, V PIXELECH)
3840 x 2160
TYP DISPLEJE
OLED (QD-OLED)
OBNOVOVACÍ FREKVENCE PANELU
100/120 Hz
VYLEPŠENÍ BAREV
Technologie XR TRILUMINOS Max™, XR Smoothing, Technologie Live Colour™
CONTRAST ENHANCER
XR OLED Contrast Pro, XR HDR Remaster, Dynamické vylepšení kontrastu, Funkce Pixel Contrast Booster
KONFIGURACE REPRODUKTORU
2x pohon, 2x subwoofer
ZVUKOVÝ VÝSTUPNÍ VÝKON
20 W + 20 W + 10 W + 10 W